Başaran İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

İş Güvenliği Maliyet Değil Verimliliktir

İSG Hizmetleri

İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verecek ve işletmenizi iyi tanıyacak uzmanları OSGB firmamızdan aldığınız hizmet sayesinde bulabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini Ankara, Çorum, Kırıkkale, Bolu, Düzce bölgelerindee uzman kadrolarımızla sunuyoruz.

isg 1920 1440
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri

OSGB Hizmetleri

Başaran İSG, özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

Kamu ve Özel tüm firmalara yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunuyoruz.

Çalışanları her türlü riske karşı korumak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak, işletmenin çalışma koşullarının güvenliğini sağlayarak tehlikeli durumları ortadan kaldırmak için durmadan çalışıyoruz.

Başaran OSGB / İSG Hizmetleri

Bölgemizin En Kapsamlı OSGB Firması

Başaran İSG olarak yaptığımız işleri ticaret kapısı olarak görmek yerine, profesyonel eğitim odaklı yapılanma ile İSG kültürünün gelişmesine katkı sağlıyoruz

2010
MUTLU MÜŞTERİ
14500
ÇALIŞAN
65
PROFESYONEL
2
OFİS
3500
RİSK DEĞERLENDİRMESİ
750
PROJELİ İŞLER
Videoyu oynat

Önce İş Sağlığı ve Güvenliği

İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verecek ve işletmenizi iyi tanıyacak uzmanları OSGB firmamızdan bulabilirsiniz.

Videoyu oynat

İş Güvenliği Maliyet Değil, Verimliliktir

Çalışanları her türlü riske karşı korumak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak, için durmadan çalışıyoruz.